ERHAN ALGÜL 003_Rustik Ampul Nedir Çeşitleri Nelerdir kopya

Rustik Ampul Nedir ? Çeşitleri Nelerdir ?

Rustik Ampul Nedir ?

Klasik ampullerin yerini almaya başlayan rustik ampuller, iç mekanlarda kullanılan dekoratif ampul modelleridir. Sarı renk tonuna sahip olan normal ampullerden farkı ampul içerisinde yer alan flaman tellerinin dekoratif bir biçimde yerleştirildiği ampul olan rustik ampuller; şık tasarımlarıyla ve köy tarzına yakınlığıyla öne çıkıyor.

Rustik Ampul Nerelerde Kullanılır ? 

Rustik ampuller her alan için kullanıma uygundur. Fakat rustik ampullerin kullanım alanları genellikle dış mekanlardan daha çok iç mekanlarda tercih edilmektedir ve kullanılmaktadır. Rustik ampuller kullanıldığı ortama sıcak bir his getirmektedir. Rustik ampullerin ilk olarak kullanıldığı yerler kafeler, oteller, lokantalar ve barlardır. Sonra evlerde de yaygınlaşmaya ve kullanılmaya başlamıştır.

Rustik Ampul Modelleri

Rustik ampul modelleri ve çeşitleri rustik ampulün bağlı olarak değişmektedir. Renk Değeri(Kelvin), Güç(Watt), Duy tipi ve tasarım olarak farklılık göstermektedir. Bunlar genellilker; kıvrımlı uç, edison armut, geometrik desenli ve mum şeklindedir.

Rustik Ampul Fiyatları

Rustik ampulün fiyatları diğer ampul çeşitlerinin fiyatları ile pek bir farklılık göstermemektedir. Ampulün tasarımı,güç değeri ve renk bileşenleri ampullerin fiyatlarında oynama yapabilmektedir. Model ve tasarıma bağlı olarak bu fiyatlar artmaktadır ve azalmaktadır. Genellikle daha sade tasarımlı modeller daha uygun olmaktadır.

Heka Rustik LED Çeşitleri

Firmamız çatısı altında satılmakta olan rustik led modellerini sizler için sıraladık.

1) Lambam Led Ampul 4W 2500K E27 Gün Işığı

2) Heka Led Ampul E27 6W 6500K Beyaz Işık

3) Heka Rustik Led Ampul E27 G95 6W 6500K Beyaz Işık

4) Heka Led Ampul 6W 2500K E27 (Gün Işığı)

5) Heka Rustik Led Ampul E27 ST64 6W 6500K Beyaz Işık